XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.
UTA - CFR 0-3
Postat de Admin la April 19 2008 20:25:21
Clujenii s-au distrat in aceasta etapa cu ultima clasata, Uta Arad. Dupa doar 6 minute de la inceperea jocului, Cadu deschide scorul dupa o executie excelenta din penalty. In minutul 31' Dubarbier a inscris pentru 2-0 dupa o serie de driblinguri. In minutul 65' vine si cel mai tare gol al etapei, marcat de Fabiani cu calcaiul la prima atingere a mingii. UTA renunta la orice sansa de revenire, dupa ce Buican ia rosu pentru fault, iar Roszel paraseste terenul nemaiputand continua.