XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.
DINAMO - URZICENI 1-1
Postat de Admin la April 21 2008 09:28:22
Dupa egalul de pe Bega cu Poli,Dinamo spera sa recupereze cele 3 puncte cu Unirea lui Dan Petrescu.Prima repriza a fost una echilibrata,cu ocazii de poarta,insa nicio formatie nu a reusit sa inscrie.Minutul '80 Torje marcheaza primul sau gol la Dinamo:lovitura libera superb executata in vinclul portii lui Arlauskis.Cand dinamovistii se credeau deja invingatori,Izvoranu il faulteaza in careu pe Bogdan Stancu,iar Coltescu dicteaza penalty.Acelasi Stancu('91) executa si egaleaza la 1-1,inchizand si tabela din Stefan cel Mare.

sursa: liga-1.com