bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
DACIA - FARUL CTA 2-3
Postat de Admin la April 21 2008 09:29:04
Meci nebun la Mioveni intre formatia locala si Farul Constanta.Minutul'3 gazdele conduceau deja 1-0:R. Neagoe deschide scorul printr-un sut plasat,la colt,balonul atingand si bara in drumul spre gol.Minutul '16 Gerlem centreaza in fata portii iar Nae egaleaza cu un sut din cadere:1-1!!Farul preia conducerea in minutul '36 cand acelasi Gerlem paseaza ideal pentru Gosic care pune latul si inscrie fara mari emotii.Dacia reuseste sa egaleze in minutul '61 prin Bratu inscrie din 10 metri dupa o pasa a lui Savu."Rechinii" lui Ion Marin obtin toate cele 3 puncte in minutul '67 cand Gerlem inscrie la coltul lung cu o lovitura de cap in urma unei centrari de pe partea stinga.Dacia Mioveni-Farul Constanta s-a incheiat 2-3 si argesenii se apropie incet-incet de Liga 2.